o Rebel Soul Clothing

Rebel Soul jest marką którą wyróżnia każdego kto ją nosi ,jest zaprojektowana  dla osób wolnych duchem, nieustraszonych, inspirujących ,marka stylu życia wolna od przemijających trendów, zakochana w tropikalnych klimatach, muzyce, ilustracjach, szkieletach i czaszkach, ubraniach RS Clothing będziecie czuć się wyjątkowo i oryginalnie.

 

Zostało stworzone z miłość do ilustracji , ciekawych wzorów, aby stworzyć ponadczasowy brand współpracujący ze wspaniałymi artystami z Polski i reszty Świata. 

Rebel Soul idzie zawsze  swoją ścieżką ,nie ogląda się na nikogo, zawsze będzie tworzone dla Was z oryginalnych i najlepszych  gatunkowo produktów tak aby przynosić radość osobie która ubiera się w Rebel Soul Clothing

Naszą misją jest tworzenie najlepszej jakości wzorów i ubrań. Kierujemy się w życiu wartościami takimi jak szacunek ,uczciwość, miłość.

Napędzani miłością  wspaniałych wzorów, będziemy dla Was tworzyć najlepsze ciuchy.

Dążymy do tego, aby epickie wzory były wyjątkowe i odjechane, a jednocześnie były unikatowe i niosły ze sobą taką radość jak kiedyś gdy pożyczaliście ciuchy od przyjaciół na imprezę. 

 

Nasze nadruki tworzymy na najnowszych maszynach DTG i sitodrukowych, a ubrania są jakośći premium.

Koszulki są w 100% bawełniane.

Robert

Rebel Soul Clothing

p.s

Rebel Soul to ktoś kto ma buntowniczą duszę,  jest autentyczny i nie obchodzi go co myślą (lub mówią) o nim inni.Rebel Soul to buntownicza dusza, ktoś taki jak Ty i My.